Wynajem instrumentów


Oferujemy Państwu wynajęcia instrumentów na koncerty, imprezy, wernisaże, spotkania biznesowe i prywatne, które we wspaniały sposób podniosą prestiż imprezy.

Najwyższą jakość usług i instrumentów gwarantuje nasze doświadczenie i wieloletnia współpraca z firmami organizującymi imprezy. Współpracujemy z ośrodkami kultury, teatrami, producentami filmów/reklam, klubami muzycznymi, salami koncertowymi oraz studiami nagrań. Oferujemy pełny zakres usług wraz z transportem, ustawieniem, strojeniem i przygotowaniem instrumentu do wydarzenia. Wynajmujemy tez instrumenty na dłuższy okres czasu.


Posiadamy w ofercie do wynajęcia nie tylko akustyczne fortepiany ale też fortepiany elektroniczne Yamaha GranTouch GT. Jest to znacznie tańsza alternatywa dla instrumentu klasycznego choć oczywiście jest to kompromis. Czasem nawet nie budżet ale np. brak miejsca uniemożliwia użycie instrumentu klasycznego.

Cena wynajęcia instrumentu zależy od tak wielu czynników, że za każdym razem negocjujemy ją od podstaw. Wynajęcie na imprezę Fortepianu Yamaha GT to koszt około 1000 złotych brutto. Klasyczny fortepian do 200cm długości to koszt około 2000 zł brutto, takich firm jak Yamaha, Kawai wraz z pełną obsługą. Natomiast wynajęcie klasycznego koncertowego fortepianu Steinway model D długości 274 cm to koszt około 5000zł brutto.

Adres:

Pracownia Artystyczna
Kady, ul. Okrężna 32,

Ekspozycja Instrumentów
Kady, ul. Okrężna 26,
 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pracownia Artystyczna

Kontakt:

kom.: 602 291 410
tel.: 22 755 69 82
E-mail: andrzej@pianinafortepiany.pl

Zapraszamy na ekspozycję instrumentów po wcześniejszym
kontakcie telefonicznym