Wynajem instrumentów

Oferujemy Państwu wynajęcia pianin lub fortepianów na koncerty, imprezy, wernisaże, spotkania biznesowe i prywatne, które we wspaniały sposób podniosą prestiż imprezy. Bardzo chętnie współpracujemy z teatrami, szkołami, instytucjami muzycznymi czy artystami. Nasza oferta jest elastyczna oraz zaprojektowana w taki sposób, by sprostać różnorodnym potrzebom.

Wieloletnie doświadczenie

Najwyższą jakość usług gwarantuje nasze doświadczenie i wieloletnia współpraca z firmami organizującymi imprezy. Współpracujemy z ośrodkami kultury, teatrami, producentami filmów/reklam, klubami muzycznymi, salami koncertowymi oraz studiami nagrań. Oferujemy pełny zakres usług wraz z transportem, ustawieniem, strojeniem i przygotowaniem instrumentu do wydarzenia. Wynajmujemy tez pianina i fortepiany na dłuższy okres czasu.

Cena usługi zależy od tak wielu czynników, że za każdym razem negocjujemy ją od podstaw.

Kompleksowa obsługa

Wynajem pianin i fortepianów może wydawać się bardzo trudnym przedsięwzięciem. Transport instrumentu o tak dużych gabarytach może wydawać się problematyczny, a w jego trakcie instrument rozstraja się. Właśnie dlatego pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i zapewniamy im kompleksową usługę. W cenę wliczona jest pełna obsługa stroicielska instrumentu oraz jego transport w miejsce wyznaczone przez klienta.

Wynajem - cena

Każde zlecenie jest inne, dlatego każdorazowo dokonujemy osobnej wyceny naszej usługi, biorąc pod uwagę szczegóły konkretnego zlecenia. Przy wycenie bierzemy pod uwagę różne czynniki, takie jak np. rodzaj pianina lub fortepianu czy długość wynajmu.

Wynajęcie na imprezę klasycznego fortepianu do 200 cm długości to koszt około 2000 zł brutto. Dysponujemy instrumentami pochodzącymi od znanych i cenionych firm, takich firm jak Yamaha, Kawai. Każda nasza usługa wiąże się z pełną obsługą realizacji.

Natomiast wybór klasycznego koncertowego fortepianu Steinway model D długości 274 cm to koszt około 5000 zł brutto.

Jeśli chcą Państwo poznać dokładną cenę obsługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Adres:

Pracownia Artystyczna
Kady, ul. Okrężna 32,

Ekspozycja Instrumentów
Kady, ul. Okrężna 26,
 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pracownia Artystyczna

Kontakt:

kom.: 602 291 410
tel.: 22 755 69 82
E-mail: andrzej@pianinafortepiany.pl

Zapraszamy na ekspozycję instrumentów po wcześniejszym
kontakcie telefonicznym