O firmie


Pianina i Fortepiany: Pracownia Artystyczna znajduje się w miejscowości Kady k/Grodziska Mazowieckiego, niedaleko autostrady A2, zaledwie 40 minut drogi z Warszawy. Ekspozycja instrumentów mieści się w salonie, również w Kadach. Ambicją firmy jest wysoka jakość i zadowolenie klientów! Firma współpracuje z wieloma szkołami, teatrami, instytucjami muzycznymi, oraz znanymi muzykami. 


Państwa zadowolenie jest dla nas kluczowe. Także po sprzedaży, chcemy dla Państwa pracować przez długie lata, mając nadzieję, że wybierzecie naszą Pracownię do corocznych przeglądów i strojeń. Dlatego jedną z przyjemniejszych chwil w naszej pracy jest moment, kiedy klienci wracają po kilku latach i wymieniają wcześniej zakupiony instrument na pianino wyższej klasy lub na fortepian. Wówczas już nie musimy zabiegać o zaufanie. Wspaniale jest też obserwować dzieci, które na naszych oczach zaczynały od „Kurki trzy”, by po chwili grać sonatiny i preludia. A najważniejsze że grają i mają z tego radość. Kilku z naszych klientów jest obecnie znakomitymi pianistami, aranżerami, muzykami.

Wszystkie instrumenty oraz nasze usługi są oczywiście objęte dwuletnią lub pięcioletnią gwarancją z pełną obsługą (transport i strojenie).

Adres:

Pracownia Artystyczna
Kady, Ul. Okrężna 32,

Ekspozycja Instrumentów
Kady, Ul. Okrężna 26,
 

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Pracownia Artystyczna

Kontakt:

kom.: 602 291 410 
tel.: 22 755 69 82
E-mail: andrzej@pianinafortepiany.pl

Zapraszamy na ekspozycję instrumentów po wcześniejszym
kontakcie telefonicznym