Pianina i Fortepiany - Pracownia Artystyczna

Instrumenty nowe

Dzięki współpracy z firmą Feurich i Fortepiano (przedstawicielem w Polsce) oferujemy instrumenty tej firmy w cenach katalogowych. Posiadają one bardzo dobry stosunek ceny do jakości.
Zapraszamy do zapoznania się z prawdopodobnie największą w Polsce ekspozycją tych instrumentów (aby ją zobaczyć wystarczy umówić się na spotkanie w dogodnym terminie). Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem i cennikiem.


Fortepian Feurich Model 218 Concert I

To pierwszy koncertowy fortepian w grupie „Tradition & Innovation”. Twórcą tego modelu jest światowej sławy francuski projektant i budowniczy fortepianów klasy mistrzowskiej Stephen Paulello. Unikalna konstrukcja tego półkoncertowego fortepianu wyznacza nowe standardy w zakresie jakości i brzmienia. Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, precyzyjny mechanizm z młotkami niemieckiej firmy Abel zadowoli najbardziej wymagającego pianistę.

Dostępny w kolorach: czarny polerowany, biały polerowany, mahoń polerowany, orzech mat*

Fortepian Feurich Model 178 Professional II

Fortepian salonowy wykonany zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi. Takie bogactwo i potężna dynamika dźwięku spotykana jest zazwyczaj w fortepianach powyżej 2 metrów długości. Znakomity zarówno do małych sal koncertowych, jak i do szkół i domów. Wyróżnienie Diapason’ Dor jest wystarczającą rekomendacją dla tego modelu.

Dostępny w kolorach: czarny polerowany, biały polerowany, mahoń polerowany, orzech mat

Fortepian Feurich Model 161 Professional I

Professional I jest jednym z nielicznych przykładów małego, gabinetowego fortepianu, który zapewnia doskonałe brzmienie w partii basowej i pozostałych rejestrach. To doskonały przykład międzynarodowej współpracy budowniczych instrumentów. Fortepian popularny na całym świecie, polecany do szkół i niewielkich mieszkań.

Dostępny w kolorach: czarny polerowany, biały polerowany, mahoń polerowany, orzech mat
Pianina i Fortepiany: Pracownia Artystyczna jest członkiem polskich i zagranicznych organizacji